PRG6432P-7680-D-T4
Susumu
754-PRG6432P-7680DT4
PRG6432P-7680-D-T4
Herst.:
Beschreibung:
Dünnfilmwiderstände - SMD Thin Film Chip Resistors 2512 size, 3W, 768 ohm, 0.5%, 25ppm