EA EDIPTFT57-B
Display Visions
790-EAEDIPTFT57-B
EA EDIPTFT57-B
Herst.:
Beschreibung:
TFT-Displays & Zubehör TFT/IPS 640x480 DOTS, WHITE LED BACKLIGHT
ECAD Model:
Auf Lager: 2
Lagerbestand:
2 sofort lieferbar
Minimum: 1   Vielfache: 1
Stückpreis:
Erw. Preis:
Vorauss. Zolltarif:
Dieses Produkt wird KOSTENLOS versandt
Menge Stückpreis
Erw. Preis
Produktattribut Attributwert Attribut auswählen
Display Visions
Produktkategorie: TFT-Displays & Zubehör
RoHS:
IPS TFT LED Displays
5.7 in
640 x 480
I2C, SPI
With Touch Panel
White
680 cd/m2
146.4 mm x 107.2 mm x 12.1 mm
5 V
Marke: Display Visions
Land der Bestückung: Not Available
Land der Verbreitung: Not Available
Ursprungsland: TW
Maximale Betriebstemperatur: + 70 C
Minimale Betriebstemperatur: - 20 C
Produkt-Typ: TFT Displays
Serie: eDIPTFT57
Unterkategorie: Displays
Artikel # Aliases: EDIPTFT57-B
Produkte gefunden:
Um ähnliche Produkte anzuzeigen, wählen Sie mindestens ein Kontrollkästchen aus
Ausgewählte Attribute: 0
TARIC:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
eDIP TFT Displays
DISPLAY VISIONS eDIP TFT Displays are intelligent display modules designed to be up and running immediately, providing full functionality from the first minute. These displays feature a wide 3.3V to 5.0V operating range and can use an RS-232, I2C, or SPI interface. These display modules are offered with a diagonal size of 3.2", 4.3", 5.7" and 7.0", and with or without a touch panel. The eDIP TFT Displays include an energy-saving LED backlight, with brightness that can be varied by 0% to 100% by command. All character sets and control/graphic functions for the display and the touch panel are available immediately.